• INFORMACJE OGÓLNE

Zasady korzystania z obiadów:
          • Obiady są płatne przelewem z góry za miesiąc do 15-go dnia miesiąca, po tym terminie będą naliczane ustawowe odsetki.
          • Opłata za miesiąc = ilość dni nauki w miesiącu x cena za jeden obiad zgodnie z Zarządzeniem.
          • Wpłata za obiady dokonywana jest na rachunek bankowy szkoły.
          • Nieobecność dziecka uczęszczającego do oddziałów szkolnych z przyczyn losowych rodzic (prawny opiekun) musi zgłosić Intendentce lub w sekretariacie szkoły osobiście lub telefonicznie pod numerem 17 22 16 825 lub 536 938 785 nie później niż do godz. 8:00 dnia, w którym następuje nieobecność.
          • W przypadku gdy nieobecność dziecka jest zaplanowana przez jego rodzica (opiekuna pranego) należy zgłosić najpóźniej do godziny 8.00 dnia roboczego poprzedzającego dzień nieobecności.
          • Zwrot kwoty za zgłoszoną nieobecność dziecka naliczany jest od 1-go dnia nieobecności dziecka.
          • W sytuacji, w której rodzic (opiekun prawny) nie dokona zgłoszenia o nieobecności dziecka nie przewiduje się możliwości dokonania odpisu.
          • W przypadku całkowitej rezygnacji z obiadów, fakt ten należy zgłosić pisemnie do ostatniego dnia miesiąca, w którym uczeń korzysta z obiadów.
          • Wszelkie odpisy, które nie mogą być dokonane w następnym miesiącu (czerwiec lub grudzień) będą zwracane przelewem na konto bankowe rodzica (prawnego opiekuna) podane w dodatkowej zgodzie przekazywanej księgowej.

DOKUMENTY DO POBRANIA:
          1. KARTA ZAPISU DZIECKA NA OBIDY -